poniedziałek, 18 lutego 2013

Coś na nudę w zimne dni :) Filmy !


Cześć! Mrozy wróciły, śnieg wrócił najlepszym pomysłem na spędzanie czasu w domu jest oglądanie filmów :D. Osobiście lubię w taki sposób spędzać czas gdy pogoda nie sprzyja mi do spacerowania itp. Może którejś z Was też się zachce oglądania a nie będzie wiedziała co ma obejrzeć szybko wskoczy na mojego bloga przeczyta notkę i wszystko będzie wiadomo ;-). Filmy nie będą pisane w jakiejś konkretnej kolejności tylko będę lecieć jak pamiętam :) zaczynajmy.
Filmy które podobają się nelvostromondo
1. 'Pianista'Film Romana Polańskiego (film pokazuje nam życie POLAKÓW podczas II wojny światowej. Głownym bohaterem jest pianista żydowskiego pochodzenia)- jak dla mnie film naprawdę warty polecenia oraz obejrzenia :)
2. Oczywiście cała Saga 'Zmierzch' (film opowiada o miłości zwykłej dziewczyny do wampira. Ciekawa historia miłości)- wszystkie części mi się podobały lecz najbardziej 'Zmierzch przed świtem 2'
3. 'Niemożliwe' ( prawdziwa historia rodziny która przeżyła tsunami )- ryczałam jak wariatka ale film naprawdę jest bardzo poruszający. Wiem że zdania są podzielone jak w każdym przypadku mi osobiście film się podobał, wzruszył mnie i byłam pod wrażeniem tego w jaki sposób przedstawili całą tą historię
4.'Uprowadzona' część 1 i 2 ( zostaje porwana córka byłego agenta CIA na całe szczęście zostaje ona uratowana choć wielu ludzi zostaje zabitych w drugiej części porywacze domagają się zemsty i tym razem porywają byłego agenta oraz jego żonę, córce udaję się uciec)- film mi się podobał może to nie być kino dla wszystkich.
5.'Now is good' ( młoda dziewczyna ma raka rezygnuje z leczenia ponieważ po nim czuła się gorzej. Wyznaczyła sobie cele które chce zrobić przed śmiercią i Niespodziewanie się zakochuje.)- kolejny film na którym płakałam jak małe dziecko. Na początku film nie zapowiada się ciekawie. Gorąco polecam !
6.'The Perks of Being a Wallflower' ( chłopak zaczyna liceum, jest dziwakiem, nikt z nim nie rozmawia. Pewnego razu poznaje dziewczynę oraz chłopaka którzy są rodzeństwem i kończą liceum. Zaprzyjaźnia się z nimi. Zakochuje się w swojej przyjaciółce która jest w dziwnym związku tłumaczy to tym że była wykorzystywana. Okazuje się że on też był wykorzystywany seksualnie)- film fajny. Płakać nie będziecie ;)
7.'Tres metros sobre el cielo' ( 'Trzy metry nad niebem' historia młodych ludzi ona dziewczyna z dobrego domu on piękny buntownik. Poznają się w niesprzyjających im okolicznościach on chce ją zdobyć ona się broni. Film o  miłości)- jest też 2 część 'Tylko Ciebie chcę' jednak mi bardziej podobała się pierwsza. Dzięki temu że główny aktor jest tak przystojny  jeszcze lepiej ogląda się ten film :).
8.'Projekt X' (grupa kolegów organizuje domówkę. Ma to być najlepsza impreza. Wszystko wymyka im się spod kontroli panuje wielkie zamieszanie)- naprawdę można się uśmiać :)
9. 'Pamiętnik' (w domu starców spotykają się przyjaciele z młodych lat.Ona ma zanik pamięci on czyta jej historię ich życia z nadzieją że przypomni sobie choć jakąś jego część).
10. 'Martyrs' Skazani na strach' ( dziewczynka poznaje w szpitalu koleżankę z którą się zaprzyjaźnia. 15  lat później chce zemścić się na ludziach którzy zrobili jej krzywdę gdy była dzieckiem)- Dawno nie oglądałam takiego horroru. Kiedy film się skończył naprawdę zaniemówiłam na chwilę i nie wiedziałam o czym myśleć. Nie jest to film straszny przez jakieś demony itp. jest on straszny przez to co ludzie potrafią zrobić innym.

Jeśli chodzi o moje filmy to właśnie ta 10 :). Myślałam nad tym jakie filmy by tutaj dodać i sądzę że wybrałam naprawdę dobre. Oczywiście mogą się Wam nie podobać bo jak wiadomo każdy ma swój gust jednym się to podoba innym nie. Mam nadzieję że post się Wam spodobał :-). Będzie jeszcze druga seria ale tym razem coś na temat książek. :). Teraz dodam Wam kilka zdjęć tzw. efekt nudy ;)


a tutaj pokaże Wam pierwszy makijaż oka. Proszę o to byście były łaskawe dopiero uczę się tej sztuki makijażu. Ale jak na drugi raz nie jest źle ;)


nelvostromondo :*

2 komentarze:

 1. Pianista jest świetnym filmem :)

  makijaż cudny i nowa fryzurka też ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mamy podobny gust :-). dziękuję bardzo :**

   Usuń